Strona Główna   Napisz do mnie   Znajdź mniemailto:info@fot4-you.pl?subject=temat%20wiadomo%C5%9Bci%20emailhttp://qrs.ly/ws5egcmailto:info@fot4-you.pl?subject=Info%20Contact%20Mehttp://qrs.ly/ws5egchttp://qrs.ly/ws5egcshapeimage_1_link_0shapeimage_1_link_1shapeimage_1_link_2
 

Witamy w naszym serwisie:

    Działność firmy skupia się na fotografii, grafice komputerowej oraz produkcji filmowej. Nie będziemy tutaj pisać, że to nasza pasja i że używamy profesjonalnego sprzętu... Bo to oczywiste...

  Oferta firmy skierowana jest do osób, które cenią jakość i estetykę produktu finalnego. Z naszej strony możecie liczyć na oryginalne pomysły i ciekawe zdjęcia.

 1.   Proponujemy Państwu szeroki zakres usług w dziedzinie filmu i fotografii, grafiki komputerowej z wykorzystaniem wyłącznie najnowszych technologii cyfrowych.

    W naszej pracy staramy się ciągle rozwijać, tak aby moć sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym przez klientów. Zawsze staramy się zapoznać z Państwa oczekiwaniami i każde zlecenie przyjmujemy indywidualnie.

Aktualności:

 1. 10.07.2012r.

Nowość witraż metoda dozowaną

Metoda „witraży dozowanych” daje możliwość realizacji każdego wzoru, nawet najbardziej skomplikowanego i pozwala nanosić wzór nie tylko na szkło ale również na płytki ceramiczne, lustra, drewniane powierzchnie, plastik i metal.

Witraż powstaje przez nakładanie konturu przez maszynę, później  powierzchnie obramowane konturem wypełnia się kolorem o nieograniczonej gamie barw. Witraże te są odporne na czynniki atmosferyczne i są długowieczne, dlatego mogą być wykorzystane na zewnątrz. Bardzo łatwe w utrzymaniu można je myć zwykłymi środkami do pielęgnacji szyb i okien. 

 1. 15.08.2011r.

Wydruki średnioformatowe EPSON Ultra Chrome K3 +

Z dniem 15 sierpnia 2011r. wprowadziliśmy do naszej oferty wydruki średnioformatowe do szerokośći 610mm.

Technologia druku firmy EPSON zapewnia najwyższe standardy w fotografii cyfrowej. A jakość druku przewyższa tradycyjne odbitki z laboratorium fotograficznego.

NASZĄ pracę można podzielić na dwa działy:

Pierwszy to fotograficzno - filmowa obsługa wszelakich imprez okolicznościowych tj. komunii, studniówek, ślubów i wesel.

Drugi to realizacja zamówień na potrzeby serwisów internetowych

oraz materiałów promocyjnych dla firm i instytucji.

  W ofercie znajdą Państwo takie usługi jak :

 1. wideofilmowanie komunii, studniówek, ślubów i wesel;

 2. fotografię reportażową i plenerową;

 3. archiwizację i skanowanie starych negatywów i slajdów

 4. reprodukcję starych fotografii oraz fotografie nagrobkowe;

 5. szparowanie fotografii (np. wycinanie postaci z tła) do katalogów ulotek, reklam, stron internetowych

 6. realizacja filmów o różnej tematyce;

 7. montaż materiałów już zarejestowanych, w tym archiwizację na nośnikach CD, DVD, Blue-Ray;

 8. projektowanie graficzne tj. projekty banerów reklamowych, folderów, katalogów, plakatów, reklam, ulotek reklamowych, wizytówek, liter przestrzennych.

 9. druk przygotowanych projektów na banerach, foliach, PCV.

 10. projektowania stron i serwisów internetowych;

 11. fotograficzne wydruki średnioformatowe EPSON Ultra Chrome K3 + Vivid Mangeta do szerokości 61cm i długości 30metrów.

 12. Witraże metodą dozowaną - NOWOŚĆ W OFERCIE.

Copyright © Fot4-You 2010r.